aktualnosci bs

 

Barwy szczęścia

Skromna Ukrainka, która przyjechała do Polski, by zarobić pieniądze na operację chorego na serce syna, Saszy. Przez jakiś czas mieszkała i pracowała u Stefana jako pomoc domowa, jednocześnie pomagała mu wyjść z nałogu alkoholowego. Narodziło się między nimi uczucie. Po udanej operacji Saszy, Stefan i Oksana wzięli ślub.

Małżeństwo ze Stefanem nie przetrwało z powodu kłamstwa, które przez długi czas ukrywała przed nim Oksana. Na Ukrainie zostawiła męża, z którym się nie rozwiodła przed przyjazdem do Polski. Kłamstwo wyszło na jaw, gdy Dymitr wyszedł z więzienia i przyjechał po żonę do Polski. Chcąc nie chcąc, Oksana i Sasza wrócili z Dymitrem na Ukrainę, lecz tam im się nie ułożyło. Oksana rozwiodła się z nim i wróciła do Polski, by odzyskać Stefana. Było za późno, Stefan już zakochał się w Walerii.

Oksana poprosiła Stefana, by jeszcze przez jakiś czas się z nią nie rozwodził. Kobieta liczy na to, że będzie mogła legalnie zostać w Polsce, gdzie jej syn ma dużo większe szanse na dobrą przyszłość.

 

http://archiwum.barwyszczescia.tvp.pl/194/wyszukiwarka.html?query=Olena+Leonenko&tag=1

© Olena Leonenko 2014

Wszystkie kompozycje na stronie autorstwa Oleny Leonenko